Black Summer Days od 15 do 20 lipca!

Dzisiaj otwarte 10 - 21

MAXIMUS

Jedyne w swoim rodzaju miejsce, które powstalo z zamilowania do eleganckiej galanterii ze skóry. Jesli szukasz trwalych i starannie wykonczonych portfeli, toreb czy skórzanych listonoszek meskich, doskonale trafiles/trafilas.

Ekskluzywne paski skórzane do sukienki, torby, listonoszki, a takze kosmetyczki to tylko czesc naszego asortymentu. Oferujemy zarówno damskie, jak i meskie artykuly przydatne w tworzeniu codziennych stylizacji, ale w naszym asortymencie mozna znalezc takze wiele produktów, które doskonale sprawdza sie podczas podrózowania.

Sa to walizki kabinowe, kuferki, a takze rózne modele toreb i teczek na laptopy, które cechuja sie duza odpornoscia na przedarcie i dzialanie czynników atmosferycznych.

Dostawcami produktów do naszego sklepu sa wylacznie sprawdzeni producenci z Polski i Europy tacy jak, chociazby Ledrin (DAAG), Galskór, Aligator, Peterson, Giorgio Bassani, Roncato, Airtex oraz wyroby ze skóry (paski teczki) które sa produkowane dla naszej firmy pod marka Maximus.

Na biezaco sledzimy trendy w modzie, dlatego mozemy zaproponowac duzy wybór walizek, pasków oraz torebek, które sa najbardziej pozadane.

Nasze polskie marki: Maximus, Aligator, DAAG, El Forrest, Peterson, Verus

Marki zachodnie: Pierre Cardin, Roncato, Airtex, Dielle.

Asortyment: walizki, torby podrózne, portfele damskie i meskie, paski meskie i damskie, teczki meskie i damskie, torebki.
LIFEStylers CLUB
This store is part of Club LifeStylers
produkty
Zobacz wszystkie
gdzie nas znaleźć?