Black Summer Days od 15 do 20 lipca!

Dzisiaj otwarte 10 - 21

Jack & Jones

Od 1990 roku nasza misją jest dostarczanie Wam najbardziej stylowych elementów garderoby na każdą okazję, abyście zawsze świetnie wyglądali. A ponieważ uważamy, że moda nie zna ani rozmiaru, ani wieku, w Jack & Jones znajdziesz stylową odzież dla puszystych mężczyzn oraz modę dla młodych mężczyzn. Od teraz nikt nie musi rezygnować z modnej garderoby! 

Nasze korzenie tkwią w dżinsach, a projektowanie świetnych, dżinsowych ubrań to jedna z naszych ulubionych rzeczy. Pasjonujemy się również innymi tkaninami, które sprawią, że będziesz czuć się swobodnie i pewnie. Od modnych fasonów jeansów, przez modne bomberki, klasyczne spodnie chino, po eleganckie garnitury. W Jack & Jones znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby ulepszyć swoją garderobę i imponować innym swoim doskonałym wyczuciem mody. 

Nasza oferta obejmuje również bieliznę męską, buty i akcesoria. Dlatego niezależnie od tego, czego szukasz, ubierzemy Cię od stóp do głów, czy będzie to idealna stylizacja na pierwszą randkę, luźny look na spotkanie z najlepszymi kumplami, czy też casualowy strój do pracy.
gdzie nas znaleźć?