STYLOWY ŚLUB? BĄDŹ NA TAK
Event

Szykujesz się na ślub - jako Pan Młody albo gość?

Odwiedź outlet Factory Gliwice i znajdź garnitur, koszulę, buty i dodatki skrojone pod Ciebie!

 

KUBENZ to wyraz klasyki i stylu dedykowany nowoczesnemu, dynamicznemu mężczyźnie – bez względu na jego wiek i pozycję zawodową. Kolekcje tworzone są zarówno z myślą o tych, którzy preferują klasyczne stylizacje, jak również dla mężczyzn poszukujących casualowych, nieformalnych rozwiązań. Mariaż inspiracji światowymi trendami i tradycji polskiego krawiectwa stanowi gwarancję unikalnych, a jednocześnie ponadczasowych produktów. Kolekcje KUBENZ sygnowane znakiem „polskie krawiectwo” są gwarancją najwyższej jakości.

 

Marka BRUNO ZINGER skierowana jest do mężczyzn ceniących sobie wygodę i jakość w codziennym życiu. BRUNO ZINGER to styl, nowe trendy ubierania się oraz dbałość o szczegóły i jakość stosowanych materiałów. Marka BRUNO ZINGER sygnuje klasyczną kolekcję odzieży męskiej. Jest marką polską, z wieloletnimi tradycjami.

 

 VESTUS to marka odzieży męskiej stworzona przez firmę z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Oferuje wzornictwo i stylistykę propagowaną światowymi trendami mody. VESTUS dba o najdrobniejsze szczegóły swoich wyrobów, aby mogły stawać się wizytówką osobowości i stylu każdego klienta.

 

Zobacz też inne nasze sklepy z elegancką modą męską:

 

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2022