Centre

O nas

Factory Gliwice to najnowsze centrum wyprzedażowe w Polsce z atrakcyjną ofertą ponad 100 marek lokalnych i międzynarodowych, w stale obniżonych cenach od 30% do 70%. Centrum mieści się w Gliwicach – w sercu Górnego Śląska, w bezpośrednim sąsiedztwie ważnych dróg krajowych i autostrady A4. To miejsce udanych zakupów dla mieszkańców południowej Polski i turystów, ceniących wysoką jakość i dobre ceny.

Factory Gliwice gromadzi popularne sklepy niemal wszystkich branż: mody damskiej i męskiej, obuwia, akcesoriów, czy artykułów wyposażenia domu. Bogatą ofertę stanowią również salony outletowe znanych marek sportowych.

Centrum wyróżniają oryginalnie zaprojektowane, przestronne wnętrza, z komfortowymi strefami relaksu, zieloną roślinnością, placem zabaw, czy profesjonalnie wyposażonym pokojem dla rodziców z dziećmi. Na kierowców czekają też stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Factory Gliwice mieści się w znanej lokalizacji zakupowej, sąsiadując z Centrum Handlowym Auchan Gliwice i marketem Leroy Merlin. Docelowo, po zrealizowaniu drugiej fazy budowy, centrum będzie największym outletem na Śląsku!

Regulamin Centrum: https://bit.ly/FGLI-regulamin-centrum
Regulamin parkingu: bit.ly/FGli_regulaminParkingu

Formularz kontaktowy

Podstawowe informacje o ochronie danych osobowych 

Odpowiedzialny

NEINVER SA

Cel

Sugestie lub inne

Uzasadnienie

Obsługa administracyjna centrum. Obsługa incydentów, sugestii i / lub roszczeń

Odbiorcy

http://www.neinver.com/en/content/sociedades

Prawa

Dostępu, korekty i usuwanie danych, a także inne prawa, jak wyjaśniono w dodatkowej informacji.

Dodatkowe informacje

Tutaj możesz sprawdzić dodatkowe i szczegółowe informacje, jak procedujemy Twoje dane. Tutaj.

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2024