DELI SANDWICH
To nowoczesne miejsce z klimatem, w którym dominują proste, minimalistyczne formy, a najważniejszą rolę odgrywa jakość i smak.
 
Deli Sandwich jest miejscem, do którego Klienci wracają każdego dnia. To synonim smacznego, pożywnego śniadania, które można zjeść na miejscu albo wziąć na wynos. Skupiamy się na sprzedaży prostych posiłków opartych na zdrowych, sprawdzonych produktach, idealnych jako baza pierwszego lub drugiego śniadania. Znajdziesz u nas lekkie przekąski, lunche lub smaczne desery do aromatycznej kawy czy bogate w witaminy soki owocowo-warzywne.
 
Nasza kawa, przyrządzana na bazie dedykowanej, autorskiej mieszanki ziaren, błyskawicznie zyskała stałe grono wielbicieli, którzy m.in. za jej sprawą włączyli odwiedziny w Deli Sandwich do stałego planu dnia. Deli Sandwich powstało z myślą o tych, którzy lubią celebrować śniadania, tych którzy jedzą je podczas przerwy w pracy i wreszcie o tych, którzy do tej pory nie przywiązywali wagi do pierwszego posiłku. Jednym słowem dla wszystkich! Bistro Deli Sandwich oferuje także pizzę przygotowaną na indywidualne zamówienie Klienta, upieczoną w 3 minuty a także makarony z ulubionymi sosami i dodatkami zrobione na bazie pasta fresca.
 
Zacznij z nami swój dzień, przyjdź na lunch lub odpocznij przy popołudniowej kawie.
Kontakt
Pokaż na mapie centrum
Virtual Shopping

Konsultacja, rezerwacja towaru

Usługi
Konsultacja i rezerwacja
od poniedziałku do piątku:10.00-21.00, sobota: 9.00-21.00, niedziela handlowa: 10.00-20.00
Odbiór towaru
osobisty ze sklepu poniedziałek-sobota/niedziela 10.00-20.00
Rezerwacja towaru
do końca dnia
Płatność BLIK
przez WhatsApp
Phone573005643
WhatsApp

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2023