TWÓRCZE SPOTKANIA Z AKADEMIĄ FACTORY
Event

Lubicie tworzyć? Musicie tu być!

Przez całe wakacje trwają bezpłatne warsztaty dla dzieci w Gliwicach.

Letnie warsztaty są przeznaczone dla dzieci i ich rodziców, którzy lubią kreatywne wyzwania i chcą spełniać się twórczo. Dzieci będą mogły m.in. poznać tajniki malarstwa i tworzyć łapacze snów z recyclingu. Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują zapisy.

sprawdź harmonogram <

Warsztaty odbywają się w ramach letniej edycji Akademii Factory. Jedno ze spotkań przeznaczone zostanie również dla kobiet. Wszystko pod wodzą artystki Magdaleny Wesołowskiej, absolwentki malarstwa Uniwersytetu Śląskiego.

Zajęcia odbywają się pod hasłem "Lubicie tworzyć? Musicie tu być!". Skierowane są do dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

— Wakacje to okres, kiedy dzieci mają czas na trochę luzu i odpoczynek, ale zawsze przychodzi też moment, gdy nie mają pomysłu na zagospodarowanie wolnych dni. Letnia edycja Akademii Factory to propozycja dla dzieci i ich rodziców, którzy lubią kreatywne wyzwania i chcą spełniać się twórczo – mówi Marta Raczyńska, Site Marketing Coordinator w NEINVER, zarządcy Factory Gliwice.

Chlapanie farbą i łapacze snów

W ramach zajęć dzieci już uczestniczyły w "Action Painting — malowanie gestem jak Pollock", bazujących na malowaniu gestem oraz tworzyły łapacze snów z recyklingu. Trzecie lipcowe spotkanie przeznaczone jest dla kobiet – to "Malowanie emocjami dla kobiet", przybierające formę medytacji. Ostatnie warsztaty w lipcu, znów dla najmłodszych, będą tworzeniem malowideł inspirowanych sztuką prehistoryczną — "Malujemy jak jaskiniowcy".

Plan sierpniowych warsztatów ogłoszony zostanie niebawem.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!

Don't miss nothing

Subscribe to the newsletter

Subscribe
Copyright NEINVER 2022