NASZE ZAANGAŻOWANIE

W Factory angażujemy się w ochronę środowiska.

Prowadzimy działalność z szacunkiem do natury i wspieramy wszelkie prace w kierunku zrównoważonego rozwoju proponowane przez marki działające w naszym Centrum.

Ochrona środowiska

Wspieramy środowisko najlepiej jak możemy, wprowadzając do naszych centrów wiele proekologicznych rozwiązań. Nasze działania wykraczają dalece poza to, co widać na pierwszy rzut oka. Jeżeli interesują Cię szczegóły inicjatyw, których się podjęliśmy, takich jak wspieranie lokalnej fauny i flory, ograniczanie zużycia energii czy wody pitnej i wielu innych, kliknij w przycisk poniżej!

Zdrowie

Nasze Centrum spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, czego dowodem jest między innymi Certyfikat Prewencji COVID-19. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych działań chroniących Twoje zdrowie, kliknij w przycisk poniżej.

Społeczność

W Factory Gliwice dokładamy wszelkich starań, żeby zarówno dojazd, jak i poruszanie się po Centrum były komfortowym doświadczeniem dla każdego. Poznaj szczegóły udogodnień, które wprowadziliśmy dla Ciebie w naszym Centrum!

NASZE DZIAŁANIA

Zobacz, jakie inicjatywy podejmujemy, by wspierać środowisko!

#factorygliwice & you

Inspire, delight and share the moments spent in Factory Gliwice!

Do you want to see your photo here? Mark @factory_gliwice with #factorygliwice!

Don't miss nothing

Subscribe to the newsletter

Subscribe
Copyright NEINVER 2023